MagicINFO Lite vs Premium S

Jakie są różnice między MagicInfo Lite i Premium?

MagicINFO™ Lite

MagicINFO™ Lite pozwala w prosty sposób korzystać z oprogramowania. W wersji Lite będziesz mieć dokładnie ten sam pulpit nawigacyjny i przegląd, co w wersji Premium. Lite doskonale nadaje się do szybkiego przesyłania gotowych treści na wyświetlacze. Możesz je stworzyć w wielu programach taki jak: w Photoshopie, PowerPoint itd. lub w programach do edycji video. Odtwarzacz w wersji Lite wyświetla standardowe formaty plików : MP4, JPG.
Oprócz tego bardzo łatwo przesłać zawartość, umieścić ją na liście odtwarzania, zbudować odpowiedni harmonogram. W przypadku większości firm ten podstawowy przepływ pracy jest wystarczający.

Dzięki Lite możesz także dodać wielu użytkowników do swojego konta i określić, kto ma dostęp do czego. Oprócz tego przegląd zarządzania urządzeniami jest nieco bardziej ograniczony. Lite nie pozwala użytkownikowi na zdalne sterowanie ustawieniami sprzętowymi wyświetlaczy. Ale jeśli nie potrzebujesz tej funkcji, Lite jest dla Ciebie idealny! Pamiętaj zawsze możesz wykupić Licencję Premium S.

MagicINFO™ Premium

Premium pozwala w pełni wykorzystać MagicINFO™ . Z Premium masz wszystkie możliwości, jakie masz z Lite. Głównym atutem dodatkowej licencji jest możliwość korzystania z aplikacji WebAuthor. Jest to  doskonałe narzędzie do tworzenia treści, widżetów oraz elementów/treści webowych. Na przykład, jeśli chcesz dodać kanały RSS, stronę internetową lub wyświetlić wiele zdjęć i/lub filmów jednocześnie. To wszystko jest możliwe w WebAuthor.


WebAuthor to także miejsce nawiązywania połączenia z zewnętrznymi źródłami danych w celu zarządzania danymi w czasie rzeczywistym. Możesz dzielić ekran na różne sekcję oraz łatwo i szybko zmieniać poszczególne elementy. Dla przykładu, możesz szybko w casie rzeczywistym zmieniać Ceny produktów, gdy monitory wykorzystujemy jako MENU Board lub łatwo i szybko zamieszczać informację gdy monitory wykorzystujemy jako cyfrowa tablica informacyjna. 

Wraz z WebAuthor, Premium oferuje złotą funkcję Remote Control. Pozwala to kontrolować ustawienia sprzętowe urządzeń w prosty sposób z poziomu komputera. Dzięki temu możesz zmieniać ustawienia sprzętowe swoich urządzeń bez konieczności fizycznego odwiedzania każdego wyświetlacza.

MagicINFO™  Premium oferuje wszelkiego rodzaju gotowe do użycia funkcje, których można używać do tworzenia inteligentnych list odtwarzania. To coś, z czego naprawdę możesz skorzystać! Wszystko zależy od tego, co chcesz osiągnąć. Ponieważ Premium prawdopodobnie ma funkcję, która może to umożliwić.

MagicINFO Lite vs Premium S

Firma

ITPC.NET.PL
Adres: ul. Kopernika 64,
36‑040 Boguchwała

NIP: 8881552435

Kontakt

Skontaktuj się z nami również telefonicznie:

Daniel Kowalski
tel. kom: +48 512 800 825

Paweł Cios
tel. kom: +48 535 070 775