Oprogramowanie MagicINFO​

Oprogramowanie MagicINFO​

Oprogramowanie MagicINFO​

Spełniające potrzeby Twojej firmy

Samsung MagicINFO™ to oprogramowania do zarządzania treścią na monitorach, ekranach LED, monitorach dotykowych. W wiekiem skrócie MagicINFO™ umożliwia tworzenie, publikowanie i zarządzanie różnego rodzaju treściami, takimi jak grafiki, filmy, animacje, wiadomości i pliki PDF. Umożliwia wyświetlanie treści na wielu monitorach jednocześnie.

To kompleksowe rozwiązanie pomoże Ci zarządzać treścią, urządzeniami oraz danymi. I to wszystko na jednej platformie. Monitorowanie zdalne, wygodne planowanie dynamiczne, raporty wizualne, pełna kontrola sprzętu – to tylko wybrane możliwości Samsung.

MagicINFO™ to połączenie trzech głównych komponentów, które współdziałają, by zapewnić pełną skalę komunikacji. Są to: Author, Server oraz Player.

1. MagicINFO™ Author oferuje łatwe w obsłudze narzędzia do tworzenia treści w ramach intuicyjnego interfejsu.

2. MagicINFO™ Server zapewnia kompleksowe zarządzanie przygotowanymi komunikatami, umożliwiając łatwe tworzenie harmonogramów i playlist oraz ich prezentację.

3. MagicINFO™ Player sprawia, że treści wyświetlać można w niemal dowolnym formacie bez potrzeby korzystania z zewnętrznego oprogramowania czy sprzętu.

 

Oprogramowanie MagicINFO​

MagicINFO™ jest szczególnie przydatne w środowiskach handlowych, korporacyjnych i edukacyjnych, gdzie wyświetlanie treści na wielu ekranach jednocześnie może pomóc w przekazaniu informacji i zachęceniu do interakcji z danymi treściami.

Oprogramowanie to jest łatwe w obsłudze i umożliwia zarządzanie wieloma urządzeniami z jednego miejsca, co pozwala na łatwe zarządzanie treścią wyświetlaną na różnych ekranach.

Oprogramowanie MagicINFO​

MagicINFO™ posiada dwie licencje.
1. Lite – darmowa.
2. Premium S –  jednorazowy koszt (per/monitor) bez żadnych abonamentów. Czas obowiązywania licencji dożywotnio

Poniżej szczegółowy opis poszczególnej licencji. Zapraszamy także do zapoznania się  z porównaniem.

Oprogramowanie MagicINFO​

Magic Info Lite

Mniej rozbudowany, równie potężny.

Magic Info Premium

Niekończące się funkcje, gotowe do realizacji każdego celu.

Zdalne zarządzanie Samsungiem

Pełna kontrola nad wyświetlaczem, zdalny dostęp do wyświetlacza.

Oprogramowanie MagicINFO

Rozwiązania MagicINFO

Zaawansowana funkcjonalność

Dożywotnia licencja MagicINFO 9 umożliwia korzystanie ze wszystkich trzech komponentów programu, które nieprzerwanie ze sobą współpracują. Warto zwrócić tutaj uwagę na funkcję Author, która pozwala na korzystanie z prostych narzędzi służących tworzeniu treści w wyjątkowo intuicyjnym interfejsie.

Intuicyjne zarządzanie

Kompleksowe zarządzanie treścią gwarantuje funkcja Serwer – służy do planowania, aranżacji list odtwarzania oraz dystrybucji treści. Z kolei dzięki funkcji Odtwarzacz możesz przekazywać zawartość w niemal każdym formacie, bez konieczności używania zewnętrznego sprzętu czy dodatkowego oprogramowania.

Wiele ekranów

Licencja na MagicINFO 9 otwiera przed Tobą możliwość sterowania różnymi rodzajami wyświetlaczy – pojedynczymi, interaktywnymi, zewnętrznymi, a także ekranami LED i ścianami wideo. Co więcej, program ten nie tylko monitoruje działanie urządzeń, ale również ułatwia kontrolowanie ich i informuje użytkownika o ewentualnych błędach, jakie mogą pojawić się podczas ich funkcjonowania.

modyfikacje w czasie rzeczywistym

Korzystając z możliwości, jakie daje dożywotnia licencja MagicINFO 9, możesz przesyłać dane o sprzedaży na platformę, a program porówna odtworzenia konkretnych treści z rzeczywistą sprzedażą produktów bądź usług. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością określisz skuteczność swoich kampanii. Warto dodać, że ewentualne modyfikacje w kampaniach wprowadzać możesz w czasie rzeczywistym, maksymalizując w ten sposób ich efektywność.

Analiza danych i raportowanie

Od tworzenia treści, aż po publikacje i dokładne monitorowanie – MagicINFO 9 to rozwiązanie o ogromnych możliwościach. Pomoże Ci nie tylko analizować dane odtwarzania, ale również dane sprzedaży. Wszystko po to, byś ostatecznie otrzymywał precyzyjne raporty dotyczące wydajności marketingowej, analizował je i wprowadzał w razie potrzeby wszystkie niezbędne modyfikacje.

Pakiet zaawansowanych zabezpieczeń

MagicINFO to pierwsze tego typu rozwiązanie w branży, które uzyskało certyfikaty ISO27001 i ISO27701. Poprzez usunięcie potencjalnych czynników ryzyka i zapewnienie ulepszonego systemu bezpieczeństwa program oferuje obecnie najwyższy poziom ochrony w branży digital signage. Zabezpiecza użytkowników przed starszymi i nowymi zagrożeniami i oficjalnie uznawany jest na całym świecie.

3 główne komponenty MagicINFO™

Oprogramowanie MagicINFO​

Wygodne tworzenie treści i informacji

Przyciągnij uwagę odbiorców, wzmocnij tożsamość marki. MagicINFO™ WebAuthor umożliwia użytkownikom opracowywanie angażujących treści przy wykorzystaniu różnorodnych szablonów, plików graficznych, efektów wizualnych, kodów QR. Ponad to ClipArty, w tym dekoracyjne naklejki i znaczki, sprawiają, że komunikaty stają się bardziej atrakcyjne wizualnie i przyciągają uwagę odbiorców.

Oprogramowanie MagicINFO​ Użytkownicy mogą także dodawać elementy dynamiczne, ożywiając treści przy pomocy efektów takich jak śnieg, deszcz, konfetti czy dym. Co więcej, MagicINFO™ WebAuthor obsługuje wbudowane aplikacje, w tym Media RSS, gwarantując pełną integrację. Wszystkie zmiany dokonasz w czasie rzeczywistym.

MagicINFO™ WebAuthor pozwala także na wykorzystanie plików w formacie *.PNG (bez tła). Każdy nowy obiekt jest traktowany jako osobna warstwa – co bardzo ułatwia pracę i tworzenie treści niczym w Photoshop. Graficy będą zadowoleni.

Aplikacja MagicINFO™ WebAuthor ułatwia tworzenie treści sieciowych, m.in. przy użyciu HTML, CSS i JavaScript, nie wymaga bowiem kodowania. Udostępnia przy tym różnorodne nowe, wbudowane komponenty, dając użytkownikom łatwy dostęp do widżetów i pozwalając im wykorzystywać własne elementy sieciowe. Są to np. własne czcionki, które przykuwają uwagę odbiorców i zapewniają zgodność z wytycznymi dotyczącymi komunikacji danej marki, czy w pełni spersonalizowane efekty sieciowe pozwalające tworzyć dynamiczne, angażujące treści.

Użytkownicy mogą przesyłać własne czcionki w celu tworzenia w pełni spersonalizowanych treści zgodnych z wytycznymi danej marki. Proste tagowanie urządzeń wybranym URL oznacza, że w celu uzyskania dostępu do treści i ich edycji potrzeba tylko jednego adresu URL. Użytkownicy mogą też blokować poszczególne części treści, by uniemożliwić innym osobom ich modyfikację, mają też możliwość blokowania dowolnych elementów wg rozmiaru, pozycji i designu. Umożliwia to lokalizację treści, w ramach której niezmienione pozostają kluczowe elementy, takie jak logo marki.

MagiclNFO™ Server oferuje wygodne i efektywne zarządzanie zarządzania komunikatami, listą odtwarzania oraz monitorowanie sprzętu i zawartości odtwarzania. Umożliwia tworzenie playlist z różnych typów treści, a także łatwe ustalanie harmonogramów prezentacji.

MagicINFO™ Server

MagicINFO™ Server pozwala użytkownikom wdrażać zarówno treści, jak i aplikację Tizen. Oznacza to, że można dokładnie określić nie tylko, kiedy ma zostać odtworzony dany komunikat, ale też – kiedy powinna uruchomić się aplikacja. Harmonogramy można również organizować wg konkretnych tagów, grup czy wyświetlaczy, co przekłada się na większą efektywność i brak konieczności tworzenia odrębnej playlisty dla każdego urządzenia. Na potrzeby konkretnych czasowych promocji bądź kampanii MagicINFO™ Server umożliwia tworzenie różnorodnych list odtwarzania, które po ustalonym czasie stają się nieaktywne.

MagicINFO™ Server obsługuje harmonogramy tworzone wg różnorodnych kryteriów własnych – od danych dotyczących urządzeń, takich jak rozmiar ekranu czy rozdzielczość, przez dane POS po warunki pogodowe. W efekcie zamiast ustalania harmonogramu dla poszczególnych wyświetlaczy menedżerowie mogą określać podstawowe kryteria, a Server automatycznie wyświetli najefektywniejsze dla nich treści. Ogranicza to czas i wysiłek konieczne do opracowywania playlist na wiele różnych okazji, tworzenia harmonogramu ich prezentacji oraz ich wyświetlania.

W ramach MagiclNFO™ Server można prezentować do dziesięciu ustalonych w harmonogramie multikanałów, jak również łatwo tworzyć liczne ujęcia w ramach poszczególnych wyświetlaczy, tak by każdy z nich prezentował inne, wyjątkowe treści. Server zapobiega występowaniu jakiegokolwiek braku ciągłości pomiędzy istotnymi komunikatami za sprawą odtwarzania awaryjnego, które w przypadku uszkodzenia głównego urządzenia przesyła treści na inne, gwarantując ich prezentację bez przerw.

MagiclNFO™ Server umożliwia użytkownikom kontrolę stanu wszystkich urządzeń w sieci, zapewniając tym samym pełną efektywność w każdym momencie. W przypadku wykrycia błędu system generuje w panelu starowania alerty i ostrzeżenia, które udostępnia też właściwym osobom za pośrednictwem powiadomień e-mail. W razie wykrycia błędu MagiclNFO™ Server ułatwia jego zdalną diagnostykę i naprawę. Za sprawą zdalnej kontroli użytkownicy mogą widzieć wiele ekranów i wchodzić z nimi w interakcje, co przekłada się na precyzyjniejsze określenie typu i przyczyny problemów. Mają ponadto możliwość włączenia bądź wyłączenia poszczególnych ekranów, co za sprawą funkcji zdalnego zarządzania mogą robić bezpośrednio z poziomu serwera.

Użytkownicy mogą monitorować zabezpieczenia wszystkich wyświetlaczy i je zmieniać. Wgląd ten obejmuje dostęp do portów sieciowych, nawigację USB, łączność Wi-Fi i Bluetooth, jak również funkcję inteligentnego pobierania na bazie polityki bezpieczeństwa każdej firmy. Administratorzy IT mogą wdrażać scentralizowane, dostosowane do klienta polityki zabezpieczeń, jednocześnie włączając bądź wyłączając funkcjonalności urządzeń – np. umieszczonych w miejscach publicznych wyświetlaczy, do których przechodnie nie powinni mieć dostępu.

 

MagicINFO™ Player jest kompatybilny z wieloma formatami i standardami sieciowymi, dzięki czemu umożliwia szeroko zakrojone odtwarzanie treści, co przekłada się na optymalną elastyczność biznesową. Samsung oferuje teraz API odtwarzacza W Player firmom, umożliwiając im modyfikację komunikatów w czasie rzeczywistym, a tym samym – większą swobodę aktualizacji.

MagicINFO™ Player

Użytkownicy mogą zmieniać treści HTML przy pomocy autora sieciowego i wytycznych API, mogą też aktualizować dane zewnętrzne poprzez port UDP lub Datalink w celu modyfikacji elementów takich jak dane POS czy widok potwierdzenia zamówienia. Po zaktualizowaniu zaawansowana funkcjonalność odtwarzania MagicINFO™ Player zapewnia doskonałe parametry graficzne i prezentację treści w jakości 8K.

MagicINFO™ Player jest kompatybilny z wieloma formatami i standardami sieciowymi, w tym z HTML5, dzięki czemu użytkownicy mogą efektywnie odtwarzać treści bez potrzeby konwersji plików czy realizowania jakichkolwiek dodatkowych kroków. A wprowadzenie nowego odtwarzacza W Player umożliwiło prezentację różnorodnych treści sieciowych bez konieczności korzystania z dodatkowych sprzętów. Ponadto dzięki innej nowej funkcji – odtwarzaniu z aplikacji Tizen – S Player może wyświetlać treści sieciowe oparte na tej aplikacji.

MagicINFO™ Player obsługuje inteligentną funkcję, w ramach której odtwarzacz pobiera treści z MagicINFO™ Server, a dopiero potem przesyła je na inne odtwarzacze za pomocą sieci wewnętrznej. Oznacza to, że Server musi wykonać tylko jeden przekaz danych, unikając generowania niepotrzebnego ruchu sieciowego, a tym samym – optymalizując cały proces.

Pliki do pobrania

MagicINFO™

Cloud

Zdalne zarządzanie

Datalink

Firma

ITPC.NET.PL
Adres: ul. Kopernika 64,
36‑040 Boguchwała

NIP: 8881552435

Kontakt

Skontaktuj się z nami również telefonicznie:

Daniel Kowalski
tel. kom: +48 512 800 825

Paweł Cios
tel. kom: +48 535 070 775